By Chłopcom żyło się lepiej...
 2023-10-30, Projekt Edukacyjno-Społeczny

DPS Tarnobrzeg

Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu Les Orphelins za zaproszenie do udziału w Podkarpackim Projekcie Edukacyjno-Społecznym "Śmierć oczami dziecka: Żałoba temat tabu. Stop samobójstwom." Przez trzy dni braliśmy udział we wspaniałych warsztatach m. in. psychologicznych, biblioterapii, ciastoterapii, malarstwie intuicyjnym, nauce rysunku oraz w dogoterapii. Jestesmy ogromnie wdzięczni Pani Magdalenie Zorić oraz pozostałym czlonkom Stowarzyszenia za podjęcie tak trudnego tematu i zorganizowanie całego przedsięwzięcia.
 2023-10-23, Rewolucja w naszym Domu :) Zobaczcie sami, kto z nami zamieszkał.. :)

DPS Tarnobrzeg

Wielkie zmiany w naszym Domu! Od niedawna mieszka u nas Zuzia. Dziewczynka ma 8 lat i odrazu złapała bardzo dobry kontakt z kolegami. Od pierwszych chwil skradła serca wszystkich mieszkańców i pracowników:) Zuziu, cieszymy się że dołączyłaś do naszej Rodziny.
 2023-10-20, Kolejna - 6 edycja Facebookowego Mikołaja

DPS Tarnobrzeg

Już 6 lat wspólnie spełniamy marzenia naszych Chłopców, a od niedawna też Dziewczynek. W tym roku zamieszkało w naszym Domu sporo Maluszków, dlatego rozpoczynamy wcześniej, abyście mieli wiecej czasu na realizację marzeń naszych mieszkańców.
 2023-10-01, Podziękowanie dla Fundacji ARP oraz dla Ośrodka RAFA w Jarosławcu

DPS Tarnobrzeg

Składamy serdeczne podziekowania dla Fundacji ARP  za wsparcie finansowe, niezbędne do zorganizowania Turnusu rehabilitacyjno - wypoczynkowego w Ośrodku RAFA w Jarosławcu.1 « [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] » 40


 

Jesteśmy Siostrami Służebniczkami Starowiejskimi

 

Nasz założyciel bł. Edmund Bojanowski wielką ideą którą zapalił siostry, chciał aby swoje życie poświęciły dla chorych i ubogich. Dlatego stworzyłyśmy i od lat prowadzimy Dom Pomocy dla „Chłopców z Mokrzyszowa”.

Dyrektorem domu jest siostra Teresa Bełza, niesamowicie zatroskana o naszych Chłopców.

Słowa zamieniamy w czyn i dlatego swoje życie zakonne poświęcamy dla Potrzebujących.

#służebniczkitarnów


Nasi Podopieczni

 

W naszym Domu mieszka 77 Chłopców i Dziewcząt. Dzieci, nastolatkowie oraz osoby dorosłe – wszyscy z niepełnosprawnością intelektualną. Schorowani, poruszający się na wózkach inwalidzkich, niektórzy przez chorobę przykuci do swoich łóżek. To dzieci zamknięte w ciele dorosłych, często nie mają swoich rodzin ani domów.
Większość z Mieszkańców potrzebuje stałej, całodobowej opieki, wsparcia opiekunów i personelu medycznego.  #Foto galeria                                   

Aby wesprzeć naszą akcję możesz zrobić przelew internetowy

 

Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola poniższego formularza i klikniesz przycisk „Wpłać”. Następnie zostaniesz przeniesiony do pośrednika płatności internetowych PayPall.


 

Przelew tradycyjny

 

Dom Pomocy Społecznej dla Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie
oraz dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie
ul. Sienkiewicza 211, 39-400 TarnobrzegNr. Konta: 80 1240 2744 1111 0010 0680 4043 

Fundacja Z Serca Dla Serca

Przekaz 1,5 % podatku:

KRS: 0000493807

z dopiskiem  DPS Tarnobrzeg - Mokrzyszów

Dom Pomocy Społecznej dla Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie oraz dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie
ul. Sienkiewicza 211, 39-400 Tarnobrzeg
Tel. +48 15 822 29 43
Fax. +48 15 822 29 43
dps_tbg@poczta.onet.pl

Osób online: 1
Dom Pomocy Społecznej dla Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie oraz dla Dzieci i Młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie - www.dpstarnobrzeg.pl 2019 - 2024.
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia" .
stat4u